O nas 

 

MPI serwis

Jesteśmy informatykami i grafikami, którzy projektują strony i sklepy internetowe. Jesteśmy zespołem, który tworzą przede wszystkim otwarci i uśmiechnięci ludzie. Nikt nie zrozumie Twoich potrzeb bardziej, niż my. Dlaczego? Ponieważ wiemy, że po drugiej stronie jest człowiek.

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą szukającym prostego, niedrogiego projektu internetowego dla Start-Up, czy też profesjonalistą dążącym do nowoczesnej strony internetowej dla swojej firmy. Będziemy współpracować z Tobą, aby stworzyć stronę twoich marzeń, wszystko w ramach przedstawionego budżetu. Co najważniejsze, oferujemy pełen zakres strategii i usług marketingowych, w tym optymalizację dla wyszukiwarek (SEO), aby utrzymać Cię na pierwszej stronie Google i przyciągnąć do firmy jak najwięcej użytkowników. Dzięki nam wielu naszych klientów podwoiło liczbę odwiedzin na stronach internetowych. To nas motywuje i cieszy. Z tego jesteśmy dumni.


MPI

Mobilność

Pasja

Idea

Darmowa wycena

Wycena projektu nic nie kosztuje. Skontaktuj się z nami, opowiedz czego potrzebujesz, a my przedstawimy naszą wizje współpracy.

3 miesiące obsługi gratis

Po zakończeniu prac jesteśmy do twojej dyspozycji przez 3 miesiące nie odpłatnie. Potrzebujesz coś zmienić, zapomniałeś o czymś, nie stanowi to problemu, naniesiemy poprawki w cenie.

Pierwszy rok serwer i domena GRATIS

W pierwszym roku nie płacisz za serwer ani domenę, masz ją po prostu za darmo.

Zaufaj nam a my damy
z siebie wszystko.

Strony internetowe